16.1 C
Ohrid
Saturday, August 13, 2022

Папараци: Џенифер Лопез се препушта на слатката ништожност со семејството во Италија

НАЈЧИТАНО

Холивудската актерка Џенифер Лопез, која неодамна го издивна фаталното да, моментално талка низ Италија уживајќи во друштво на синот и ќерката.

Џенифер Лопез оваа година ужива во лето од соништата, кое сигурно ќе го памети до крајот на животот.

Неодамна таа во потполна тајност прошета по патеката и му го издивна фаталното да на својот избраник, актерот Бен Афлек, а потоа ја однесоа во Париз, каде имаа неколку дена само за себе и уживаа во љубовната среќа што ја имаше некогаш им побегна, бидејќи раскинаа пред неколку години непосредно пред свадбата.

На париските улици изгледале многу заљубено како тинејџери, а папараците природно си дошле кога успеале да ја овековечат славната двојка на многу популарни места во Париз кои двајцата љубовници ги посетиле.

Но, сега е време за нова дестинација. Џенифер деновиве ја замени романтичната Парис за Капри каде ужива во друштво на синот и ќерката.

Папараците веќе успеаја да ја фатат како ужива на долг ручек во друштво на пријателите и синот и ќерката. Судејќи по фотографиите, таа беше одлично расположена и продолжува темелно да ужива во летото.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО