27.9 C
Ohrid
Tuesday, August 16, 2022

Папараци: Кејти Холмс ги победува летните горештини во исклучително опуштена модна коса

НАЈЧИТАНО

Холивудската актерка Кејти Холмс неодамна во Њујорк покажа какви модни комбинации избира во тие топли летни денови.

Кејти Холмс е позната по својот опуштен моден стил, што важи и сега, кога летото е на врвот со високи температури.

Неодамна папараците ја уловија на њујоршките улици, а се чинеше дека ѕвездата тоа лето одлучила да ја спушти косата, што ќе биде максимално удобно, а се останато ќе дојде наесен.

За пазарење низ градот избрала класична кошула и шорцеви кои некои ги спомнале како машки пижами, поради што некои шпекулирале дека можеби пред да излезе на улица отишла во гардеробата на својот избраник и избрала некои од нај удобни костуми.

Папараците ја следеа цело време додека се шета низ местото и се чини дека тоа не и пречеше премногу, бидејќи веќе беше прилично навикната да привлекува внимание каде и да се појави.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО