16.2 C
Ohrid
Friday, August 12, 2022

Очевидци: Маж повреден во инцидент во Нови Сад заврши во Итна помош

НАЈЧИТАНО

Како што неофицијално дознаваме, едно лице е повредено во инцидентот во Нови Сад.

Станува збор за маж кој првично бил уапсен, но полицијата при приведувањето сфатила дека е повреден, па го однела да добие лекарска помош, изјавиле очевидци за Н1.

Моментално е во Ургентен центар.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО