16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022

Ова не е сон, со педесет денари до милион!

НАЈЧИТАНО

Големите добивки во спортските обложувалници Евротип продолжуваат. Имено денес во Обител, Битола на еден од нашите верни играчи беше исплатен тикет со вредност од 930.249 денари, а со уплата од само 50 денари.

Ова е уште еден доказ дека нашите лојални играчи кои поседуваат Евротип клуб картичка, добиваат повеќе.

Тој типуваше 10 натпревари со иста игра, во ист ден и ист час. Како што и самиот посочи добивката била неизвесна до самиот крај на натпреварот помеѓу Bournemouth – Reading, но среќата сепак беше на негова страна.

Спортските обложувалници Евротип продолжуваат со големата понуда на игри и поволности, а на Вас останува да станете наш член во големото Евротип семејство, да типувате и среќата секако ќе биде на Ваша страна.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО