2.1 C
Ohrid
Monday, November 28, 2022

Но Бред Пит и Емили Ратајковски што освен ништо пар?

НАЈЧИТАНО

Гласините за нов ѕвезден пар се се погласни. Актерот Бред Пит и манекенката Емили Ратајковски поминуваат многу време заедно.

Неименуваниот извор додал за американскиот народ дека пријателите на 58-годишниот познат актер и 17-годишниот модел не се пријатели, но меѓу нив е сериозно. Ништо не можеше да ја потврди врската.

На почетокот на овој месец, Емили Ратајковски поднесе барање за развод од филмскиот продуцент Себастијан Бер-МекКлард во Врховниот суд на Менхетен по четири години правна постапка. Апликацијата потоа беше оспорена, што значи дека сопружниците сè уште не се договориле за условите за развод.

Јулија, извор близок на Ратајковски потврди за People дека се разведува. „Неодамна раскина. Тоа беше нејзина одлука. Се е во ред со неа. Таа е силна и фокусирана на својот син. Таа ужива во улогата на мајка“. Како што прво објави „Пејџ шест“, шпекулациите за разводот започнаа во јули, откако манекенката беше забележана без бурма. Исто така, не можеше да го видиме на фотографиите кои таа ги објави на Инстаграм тоа лето.

Емили и нејзиниот сега веќе поранешен партнер почнаа да се забавуваат во летото 2018 година, по неколку недели врска, тие се венчаа на церемонија во градското собрание во Њујорк.

Што се однесува до Бред Пит, извор близок до ѕвездата претходно изјави за People дека актерот го живее својот најдобар живот и покрај тековните правни спорови со поранешната сопруга, актерката Анџелина Џоли. „Бред вечера со своите помлади робови, кои се сите во Лос Анџелес. Бидејќи децата сега се постари, имаат свој живот и пријатели. Бред сè уште има прилично добри односи со нив“, рече изворот во јули.

Џоли и Пит, кои беа прогласени за неженети во 2019 година од судијата, се родители на 21-годишниот Медокс, 18-годишната Пакс, 17-годишната Захара, 16-годишната Шајло и 14-годишната – старите близнаци Вивиен и Нокс.

„Бред ги има своите филмови, имотот Миравал и многу други страсти“, рекол изворот. „Тој ја сака архитектурата, работата има креативност. Тој го живее својот најдобар живот под овие околности“.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО