9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022

Новинарот е нов и не ги знае финтите на тенисерите (ВИДЕО)

НАЈЧИТАНО

Му пуштиле неискусен спортски новинар на Новак Ѓоковиќ, па српскиот тенисер реши малку да се забавува.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО