15.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Никола Пелц го прекина молкот за гласините за расправија меѓу неа и нејзината свекрва Викторија Бекам

НАЈЧИТАНО

Никола Пелц го прекина молкот за гласините за расправија меѓу неа и нејзината свекрва Викторија Бекам, пишува британски „Мирор“.

Се шпекулираше дека 27-годишната актерка се скарала со Викторија по нејзината венчавка во април. Обожавателите забележаа дека по раскошната венчавка изгледаат подалеку на социјалните мрежи, а се тврдеше дека расправијата настанала поради повеќе причини, од „конфликтни интереси“ до очигледна „напнатост“ меѓу нив.

Имено, Се шпекулираше дека 27-годишната актерка се скарала со Викторија по нејзината венчавка во април.

Таа објасни дека се надевала дека ќе носи фустан дизајниран од Викторија Бекам, но не можела.

Никола рекла за „Вариети“ во заедничкото интервју со својот сопруг Бруклин дека „навистина го сакала фустанот на Викторија, а потоа по неколку месеци сфатила дека нејзиното ателје не може да го направи тоа, па морала да избере друг фустан“.

– Таа не рече дека не можам да ја носам; Не реков дека не сакам да го носам. Оттаму почна… – тврди тој.

– Секогаш ќе се обидуваат да ги понижат луѓето. Но, сите се солгасуваме дома, што е добро – заклучил тој.

На друго место во интервјуто, парот разговарал за нивните планови да основаат свое семејство, а Бруклин рекол: „Постојано ѝ велам на сопругата дека едвај чекам да станам татко“.

„Подготвен сум да имам деца, но ќе ги имаме кога и мојата сопруга тоа ќе го сака“, тврди тој.

„Не планираме да имаме деца следната година, но би сакале еден ден да имаме големо семејство. Би сакале да имаме свои деца и исто така би сакале да посвоиме деца“, додала Никола.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО