9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022

Нерешено со светскиот шампион во бодибилдинг

НАЈЧИТАНО

Нерешено со светскиот шампион во бодибилдинг Михал Крижанек од Словачка, напиша македонскиот претседател Стево Пендаровски на Фејсбук.

„Имав можност да го сретнам за време на неговиот престој во Скопје, како почесен гостин на Бодибилдинг и Фитнес Федерацијата на Македонија, во рамки на меѓународниот натпревар во бодибилдинг“, откри претседателот.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО