1.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023

Најпровокативната менаџерка во фудбалот се степала со сопругот на сред улица (ВИДЕО)

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Анамарија Продан направи кариера правејќи фудбалски трансфери, но и договарајќи скандали.

Според многумина, шармантната Романка е најатрактивната менаџерка на денешницата, а предизвикала вистински скандал кога на сред улица се судрила со сопругот и тренерот Лорентин Регекампф.

Целиот конфликт е снимен, а се претпоставува дека тоа го направил возачот на овој менаџер.

Романецот покажа нешто на мобилниот тренер на Нефчи, а потоа почнаа да се степаат на сред улица.

Двајцата се во процес на развод и тој јавно се кара веќе една година (иако вербално, не физички).

Медиумите се уште не откриваат што имало на мобилниот телефон.

Тие двајца се во брак од 2008 година, а сега не живеат заедно повеќе од една година.

Таа стана фудбалски менаџер и дури беше во манекенските води и досега во кариерата заработи 170 милиони евра. Таа има две ќерки Ребека и Сара од бракот со Тибериус Думитреску.

 

Романските медиуми објавија дека нејзините експлицитни фотографии биле направени во текот на септември, а таа му ги испратила на тогашниот сопруг Лауренсиу Регекампф (тие се венчале во 2008 година).

На фотографиите се гледа како таа позира гола пред огледало, а се уште можат да се најдат на интернет.

„Знам кој ги објави овие фотографии. Знам како влегоа во печатот, кој ги дистрибуираше. Но, тоа не е важно. Моите адвокати веќе ги презедоа работите во свои раце“, вели Анамарија во изјава за порталот „Клик“.

Таа е поранешна Плејбој зајачица, а токму овој портал ги објави нејзините разголени фотографии.

Продан стана позната и по нејзината позната изјава за фотографирање без ништо на себе.

Оваа 46-годишна девојка пред 13 години одлучила да позира за познат магазин за сквот, а оттогаш нејзината популарност вртоглаво порасна.

Таа еднаш призна дека мажите ја сакаат од две причини. Едната е затоа што би можела да им помогне во фудбалскиот свет, а другата е затоа што сакаат да ја однесат во кревет.

Често ја нарекуваат „кралица на фудбалот“, а од 2012 до 2016 година четири пати беше прогласувана за најдобар менаџер во Романија.

Таа го продаде Николае Станчиу од Стеауа во Андерлехт за девет милиони евра, а беше и менаџер на Адријано Муту.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

ЕУ е стратешки приоритет на Владата, реформските процеси ќе се интензивираат

Европската Унија е стратешки приоритет на Владата. Владеењето на правото ќе остане во фокусот на институциите за брз напредок во преговорите. Вицепремиерката Славица Грковска во...

МВР – Извадок на дел од дневните настани 30.01.2023

На 29.01.2023 во 19.20 часот на ул.„Трајко Николоски“ во Прилеп, полициски службеници од СВР Битола-ОВР Прилеп го лишиле од слобода Џ.П.(40) од Прилеп. Тој...

Најмалку 28 загинаа, а 150 се повредени во Пакистан

Најмалку 28 лица загинаа, а повеќе од 150 се повредени во експлозија во џамија во пакистанскиот град Пешавар. Експлозијата се случи кога џамијата беше...
spot_img
spot_img
spot_img