7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022

Мајка со своето дете се лизнала и паднала во реката Вардар

НАЈЧИТАНО

Мајка со своето дете се лизнала и паднала во реката Вардар, во близина на Музејот, објави Алсат.

Мајката и детето биле спасени од неколку момчиња кои влегле во реката и успеале да ги извлечат. Количката останала во реката. И мајката и детето немале сериозни повреди.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО