18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

„Мама не е добро, таа го уништува ова семејство“

НАЈЧИТАНО

Познатата глумица Анџелина Џоли до ФБИ доставила фотографии на кои се гледаат модринки на нејзиното тело кои ги добила за време на тепачката со Бред Пит во 2016 година. Пит наводно ја однел Џоли во тоалетот на авионот, ја фатил за раменици и ја тресел додека викал:

– Нека се носи оваа породица!

 

 

Додека биле во бањата, едно од нивните деца наводно дошло до вратата и ја прашало мајка им дали е добро, на што Пит рекол:

– Не, мама не е добро. Таа го уништува ова семејство, таа е луда.

На почетокот на овој месец, Анџелина беше именувана како „Џејн До“ која го тужеше ФБИ откако истрагата против нејзиниот поранешен сопруг беше затворена. Во тужбата се наведува дека од ФБИ се бара да објави информации поврзани со истрагата по тврдењата на Анџелина дека Пит физички ги нападнал неа и нивните деца на споменатиот лет.

Пит ги отфрли сите обвинувања што Џоли ги изнела против него.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО