2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022

Кристина Крлеска Деспотоска нов лидер на СДСМ Охрид

НАЈЧИТАНО

Кристина Крлеска Деспотоска e новиот лидер на СДСМ Охрид.  Крлеска е поранешна директорка на ЈП „Градски Пазар“ Охрид.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО