25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022

Кога познатите дами забораваат да ја тргнат етикетата од облеката и чевлите!?

НАЈЧИТАНО

Мали модни несреќи им се случуваат и на познатите жени, па доживеале како е кога ќе заборават да ја тргнат етикетата од облеката и чевлите. За време на нејзината прва официјална кралска турнеја со нејзиниот сопруг принцот Хари, Меган Маркл во црвен фустан остана етикета што требаше да се види.Кога слетаа во Кралството Тонга, Меган Маркл и принцот Хари беа фотографирани како излегуваат од авионот, а Меган беше облечена во прекрасен црвен миди фустан со миди должина од Self Portrait. Меган, која во тоа време беше бремена со Арчи, очигледно не ја ни забележа етикетата што висеше на работ на нејзиниот фустан, очигледно заборавена среде бројните обврски и бурното темпо на турнејата.Meghan Markle ostala je etiketa na crvenoj haljini

Џенифер Лопез имаше моден гаф додека одеше на модна ревија во Венеција кога лесно можеше да се забележи етикетата оставена на наметката на раскошната креација на модната куќа Долче и Габана.

А моделите знаат да изберат погрешна големина за себе
Седум славни жени чија предимензионална облека уништила фотографија од црвениот тепих
На Лејди Гаги, пак, и недостигаше етикетата на црвениот дезен со дезенот, а на Ева Лонгорија остана етикетата на ѓонот од петицата што ја носеше кога доби ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд.Evi Longoriji ostala je etiketa na cipeli

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО