13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Ким Кардашијан сподели забавни детали од врската со помладиот Дејвидсон

НАЈЧИТАНО

Ким Кардашијан сподели забавни детали од врската со помладиот Дејвидсон
Ѕвездата на реалното шоу Ким Кардашијан сподели забавни детали од врската со Дејвидсон.

Гледачите на реалното шоу Кардашијан се навикнати на се, па не беа изненадени од најновите детали што ги сподели Ким пред камера. Членка на кланот Кардашијан разговарала со сестрите Клое и Кортни Кардашијан за нејзината врска со Пит Дејвидсон.

Вистински и внимателни се зборовите што Ким ги употреби за да го опише својот партнер. Таа навести и колку е внимателен кога е во прашање нејзината лична нега. „Имав огромно мозолче на носот и постојано се жалев на тоа. Пит и јас имаме нешто заедничко, двајцата сме опседнати со нега на лице и кожа и воопшто со козметика. Па, се случи да заспијам уморна во осум и пол, а сабајлето да се разбудам со маст против мозолчиња на носот. Очигледно Пит ми го триеше на мозолчето додека спиев, бидејќи знаеше колку тоа ме нервира“, јасно беше Ким. И очигледно не постои појасен израз на љубов од тоа да нанесете козметика на мозолчињата на вашиот партнер.

Ѕвездата на реалното шоу призна и дека Пит сакал на кој било начин да го добие нејзиниот број пред нивната средба во Saturday Night Live. Како што рече, тој го побарал тоа од Меган Фокс, но таа одговорила дека има повеќе шанси Ким и митралезот Кели (партнерката на Меган Фокс) да бидат изедени од крокодили отколку што таа би му верувала на бројот. Така Пит се дружеше и мораше да чека Ким да може да импресионира во шоуто SNL.

30.000 модни парчиња
Пит не ги потврди наводите дека е опседнат со нега на лицето или. кожа, но пред извесно време призна дека мора прилично да ја проветри гардеробата. Се за да не заостанува премногу зад својот партнер опседнат со мода. И покрај тоа, неговата гардероба не може да се спореди со онаа на Ким, бидејќи содржи дури 30.000 модни предмети, од чевли до облека.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО