0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023

Квадрат стан во село до Белград чини 1.400 евра

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Квадратен метар на стан во српското село  Јаково  се продава по 1.400 евра. Селото e на 24 километри од центарот на Белград и се наоѓа зад Сурчин.

Оваа објава се појави на социјалната мрежа Твитер и предизвика лавина коментари кај граѓаните кои се шокирани од дрскоста на одредени сопственици на станови кои рекламираат или продаваат недвижности по нереални цени.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Безбедното чествување на Гоце Делчев во фокус на разговорите

Вицепремиерот за јавен ред и безбедност и министер за внатрешни работи на Република Бугарија Иван Демерџиев со придружна делегација, утре, ќе престојува во работна...

Руските сили го гранатирале градот Херсон, кој е под украинска контрола, но многу од жителите веќе се евакуирани во соседните места

Руските сили денеска го гранатирале градот Херсон, кој е под украинска контрола, но многу од жителите веќе се евакуирани во соседните места. Ова го...

Веста за избодената д-р Елвира Којиќ, психијатар во Вировитица во Хрватска одекна во регионот

Веста за избодената д-р Елвира Којиќ, психијатар во Вировитица во Хрватска одекна во регионот. Докторката во саботата попладне била нападната во нејзината приватна ординација...
spot_img
spot_img
spot_img