16.1 C
Ohrid
Saturday, August 13, 2022

Кајли Џенер сподели видео од престижната гардероба на нејзината четиригодишна ќерка

НАЈЧИТАНО

Многу модни ентузијасти воздивнуваа од видеата што Кајли Џенер ги сподели на TikTok пред часовите. Тие ја содржат и гардеробата на нејзината едвај четиригодишна ќерка Сторми.

Една од најголемите заработувачи на кланот Кардашијан, Кајли Џенер, на TikTok ја сподели завидната гардероба на нејзината ќерка Сторми.

Во видеото, инфлуенсерката сподели некои од нејзините омилени катчиња од детската соба, притоа фокусирајќи се и на живата гардероба на нејзината ќерка. Целата нејзина облека е прекрасно закачена на закачалки за рогови, а завидна е и нејзината колекција модни додатоци. Меѓу чевлите може да се видат и низа производи од реномираната модна куќа Гучи, меѓу кои и сандали со виножито кои чинат нешто под 600 евра.

Сторми е горда сопственичка и на каубојски чизми, меѓу кои се издвојуваат роговите со иницијалите на четиригодишното дете. На горната полица биле чувани капа за глава, а модните ентузијасти меѓу нив препознале шапка Прада, за која би платиле приближно 660 евра. Има и чанта за одбојка од модната куќа Луис Витон, која чини 2.600 евра.

Името на најмладиот член се уште е тајна
Во видеото се појавува и симпатичната Сторми која пробува нов производ од линијата за убавина на Кајли за бебиња. На видеото е и најмладиот член на групата, чие име останува тајна. Кајли се грижи за тоа со нов мелем. Фантичек е роден на 2 февруари и првично го добиле името Волк, но потоа родителите се предомислиле и објавиле дека новороденчето ќе добие ново име. Тоа засега останува мистерија.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО