5.2 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022

Како Кејти Холмс се подготви за модната есен?

НАЈЧИТАНО

Холивудската актерка Кејти Холмс во прв план во гардеробата ја стави модерната коса која ќе и прилега за неколку поладни есенски денови. Ајде да погледнеме во нејзиниот плакар.

Светски познатата актерка е позната по тоа што секогаш на прво место ја става удобноста, а потоа го следи модниот тренд.

Се чини дека така ќе биде и оваа есен, бидејќи нејзината прва коса, која ја покажа на неодамнешниот филмски настан во Њујорк, изгледа многу топло и пред се практично.

Кејти ХолмсФото: Profimedia
Кејти сака фармерки, кои сака да ги носи во сите летни часови, а притоа сака да има и неколку големи модерни влакна, бидејќи не сака ништо да ја врзува.

На неодамнешниот настан таа пристигна во широки фармерки кои ги надополни со прекрасна есенска трикотажа која делуваше исклучително топла. Подолу носеше сосема едноставен бел топ, кој веројатно го имате во вашата гардероба.

Сè надополни со едноставни салонки со ниски потпетици и беше јасно дека се чувствува многу удобно и пријатно во својата модна комбинација.

Таа не заборави ниту на чантата, избра онаа која извонредно и прилегаше на нејзиниот плетен кардиган, а со неа одлично ја заокружи модната комбинација која изгледаше едноставно, а воедно и многу ефективно.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО