26.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022

Им се развика на обожаватели поради сопругата

НАЈЧИТАНО

Славниот холивудски пар Том Хенкс и Рита Вилсон се враќале од романтична забава во Њујорк кога се случил помал инцидент.

Имено, по сопружниците тргнале обожаватели кои сакале да се фотографираат со нив, а Рита во еден момент се сопнала и за малку ќе паднела.

Иако не се гледа јасно дали се сопнала поради туркањето на обожавателите или поради некоја друга причина, Хенкс се свртел и почнал да вика по насобраните луѓе.

„Мојата жена, Луѓе оде…е! Веднаш тргнете се жена ми“, викал налутено Хенкс, додека неговата сопруга викнала: „Прекинете“.

Том прво отишол да се увери дека неговата сопруга е добро, а потоа се свртел кон толпата и налутено ги предупредил да се држат настрана од неговата сопруга.

Несмасниот обожавател се извинил, но парот не му обрнал внимание.

Телохранителот заштитнички ги упатил налутениот Хенкс и сопругата кон автомобилот.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО