8.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден

НАЈЧИТАНО

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден. Во изминатиов период тој неколку пати се поздравуваше со воздухот, а имаше и заспано на столче додека го снимаат камерите.

Но, по сѐ изгледа, најновиот негов гаф ги надмина сите претходни.

Имено, на социјалните мрежи веќе цела една недела масовно се споделува видео на кое се гледа како американскиот претседател, веројатно мислејќи дека неговата сопруга Џил е покрај него, фаќа и неколку секунди ја држи раката на друга жена.

А таа, кутрата, инаку гувернерка Гречен Витмер, не знае како да реагира.

Погледнете за што станува збор:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО