8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА 15-ТАТА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД

НАЈЧИТАНО

Ве известуваме дека продолжението на прекинатата 15 –тата седница на Советот на општина Охрид ќе се одржи на ден 30.08.2022 година (вторник) со почеток во 9,00 часот во Големата сала на општина Охрид.

 

СОВЕТ НА ОПШТИНА ОХРИД
Претседател,
Сашо Донев

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО