Игор Којиќ е во врска со убавата српска актерка

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Синот на фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, поранешниот фудбалски голман Игор Којиќ, повторно е заљубен.

Имено, Игор Којиќ наводно е во врска со актерката Теодра Бјелица. Којиќ претходно беше во брак со хрватската актерка Северина Вучковиќ.

Информацијата дека се заедно сѐ уште не е официјално обелоденета, но фотографиите од Копаоник ги оддале, дознава „Стори“.

Имено, во исто време и двајцата објавија идентични кадри од српската планина на својот Инстаграм, па веднаш почнаа шпекулациите дека всушност заедно патувале и уживале во овие прекрасни глетки.

Да потсетиме, дваесет и девет годишната Теодора е ќерка на актерката Гордана Бјелица, која ја родила, како што се вели, од врската со Мирослав Лазански.

Позната е по разголените сцени што ги сними со Миодраг Радоњиќ во „Јужни ветар“, важи за една од најатрактивните српски актерки.

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img