13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Иако имаме навика нафтата да ја користиме сурова за пиење, народен обичај, сепак неа може да и се најде примена и во кујната

НАЈЧИТАНО

Иако имаме навика нафтата да ја користиме сурова за пиење, народен обичај, сепак неа може да и се најде примена и во кујната.

Препорака е да не го пробувате рецептот дома, а ако го пробате пишете како ви излегол.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО