17.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Здравко Чолиќ уловен во гаќи

НАЈЧИТАНО

Познатиот пејач Здравко Чолиќ е фотографиран за време на вежбањето на Ада Циганлија, но во моментот кога „премногу покажал“.

 

Чолиќ отишол да трча, но претходно се истегнувал, па морал да ја намести маицата во тренирката. За да го направи тоа, Чола морал да се соблече, па сите имале можност да го видат во гаќи.

 

Во тој незгоден момент, папараците ги снимиле и гаќите на легендарниот пејач!

Инаку, миленикот на жените во мај ќе наполни 71 година и многумина коментираат дека Чолиќ изгледа одлично.

ФОТО: Папарацо Лов

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО