22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022

Зборува Путин, претседател на Украина, гаф на една телевизија во Данска

НАЈЧИТАНО

Зборува Путин, претседател на Украина. Ова е гафот на една телевизија во Данска. А може и е предвидување, можеби не грешка? Останува времето да каже …

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО