15.9 C
Ohrid
Saturday, August 20, 2022

Жена во движење изврши голема нужда среде кафуле, погледнете што се случи потоа!

НАЈЧИТАНО

Видеото од надзорните камери што се појави на социјалната мрежа „TikTok“ насмеа многу корисници на оваа мрежа и згрози многумина! Камерата во кафулето го фатила одвратниот момент кога жената одела во тоалет, но не можела да издржи, па извршила нужда среде кафуле и само се оддалечила. Работата да биде уште полоша, мажот што одеше зад неа згазна на изметот на подот и се лизна.

Видеото има повеќе од 164.000 лајкови на „TikTok“, а натписот гласи: „Само нормална дама, нормално шета низ кафуле!“.

Се верува дека видеото е направено во 2015 година. Прво се појави на каналот на „YouTube“: „Drunk People Doing Things“, пред повторно да се појави на „TikTok“ на 19 јули.

Корисниците на оваа социјална мрежа беа запрепастени од она што го видоа. Тие се насмеаа на инцидентот, а некои останаа запрепастени. „Како случајно вршите нужда и продолжувате понатаму?“, „Мислеше ли дека никој нема да забележи?“ , „Ова се случи 4 пати во мојата продавница за помалку од 5 години. Сите беа жени“, „Како можеше да го направи ова, го гледам и не можам да поверувам“, ова се дел од реакциите на корисниците.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО