18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Емили Ратајковски се разведува од сопругот Себастијан Бер-МекКлард

НАЈЧИТАНО

Една од најуспешните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, наводно се разведува од сопругот Себастијан Бер-МекКлард, пишува „Пејџ сикс“.

Според пишувањето на споменатиот портал, Емили го иницирала разводот затоа што Себастијан наводно ја изневерил.
– Да, ја изневери. Тој е прељубник. Одвратно – рекол изворот.

Емили се уште не поднела барање за развод, а видена е без бурма.

 

Да потсетиме, Емили и Себастијан се венчаа во 2018. година, а во бракот го добија синот Силвестер.

Емили Ратајковски се породи пред нешто повеќе од една година, а извајаната фигура ја врати во рекордно време.

Всушност, само 12 дена по породувањето во март лани, таа објави провокативна фотографија во пижами на која се гледа нејзиниот гол, целосно рамен стомак, по што многумина почнаа да развиваат теории дека манекенката не била ниту бремена.

Таа се породила на 8 март и родила син кој таа и нејзиниот сопруг Себастијан Бур Меклард го нарекле Силвестер Аполо.

„Силвестер Аполо Беар дојде на нашата планета. Тоа се случи на 8. март 2021. година во најнереалното и најубавото утро во мојот живот“, напишала тогаш Емили.

Тие се во брак од 2018. година, а таа ја објави бременоста во октомври 2020. година.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО