3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023

Емили Ратајковски се бакнува со мистериозен маж

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Шпекулациите дека е во врска со Бред Пит паѓаат во вода, бидејќи Емили Ратајковски неодамна е забележана во прегратките на друг маж.

Според „Дејли мејл“ манекенката неодамна била фатена во прегратките на друг маж, а како што може да се види од фотографиите, имало повеќе од нежни допири. Иако идентитетот на овој мистериозен маж, кој страсно ја бакнуваше Емили, сѐ уште не е откриен, медиумите успеаја да го снимат нивниот емотивен момент.

Фотографиите се проширија на социјалните мрежи, а шпекулациите и наводните приказни дека славната манекенка излегува со Бред Пит овој пат се покажаа како невистинити.

Да потсетиме, Емили Ратајковски пред само неколку месеци поднесе барање за развод од нејзиниот сопруг Себастијан МекКлауд, а како што наведуваат странските медиуми, причината е неговото неверство и измама. Набргу потоа се појавија гласини дека 31-годишната манекенка се гледа со Бред Пит, па дури и извор близок до манекенката посочи дека можеби нешто се случува меѓу нив.

Меѓутоа, најновите фотографии докажуваат дека на повидок е нова љубовна приказна.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

ОДРЖАНА МАНИФЕСТАЦИЈАТА „НАЈДОБРИТЕ ОД СПОРТОТ ВО ОПШТИНА ОХРИД ЗА 2022 ГОДИНА“

На свечена церемнонија денес беа доделени наградите за „Најдобрите од спортот во општина Охрид за 2022 година“. – По втор пат за една година под...

Пејачката Бритни Спирс ја обвини актерката Алиса Милано за „злоставување“

Пејачката Бритни Спирс (41) ја обвини актерката Алиса Милано (50) за „злоставување“ откако актерката објавила твит кој ја навредил. Ѕвездата на серијата „Charmed“ изразила загриженост...

Граѓани со знамиња, со транспаренти и со столици, со план да останат до утре, вечерва се обидоа да бидат ноќна стража крај гробот на...

Граѓани со знамиња, со транспаренти и со столици, со план да останат до утре, вечерва се обидоа да бидат ноќна стража крај гробот на...
spot_img
spot_img
spot_img