15.9 C
Ohrid
Friday, May 20, 2022

Елена Ристеска го прослави својот 36ти роденден на море

НАЈЧИТАНО

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска вчера имаше одличен повод за радување и славење.

Убавата пејачка го прослави својот 36-ти роденден.

На море, на прекрасна дестинација, со кафе коктел в раце на плажа, Елена на својот профил на Инстаграм им се заблагодари на своите следбеници, обожаватели и колеги на прекрасните роденденски честитки.

 

„Ви благодарам на сите за роденденските честитки , 36 години и не е така лошо, нели? Ако знаеш како да уживаш во секоја од нив. А денес посебно уживам читајќи ги вашите убави пораки. Cheers!“, напиша под фотографиите убавата пејачка.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО