More

  (Ексклузив) Како македонка купува маж во „продавница за мажи“ !!!

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  - Advertisement -

  Се отвора продавница во која се нудат бесплатни мажи! Кога жена ќе тргне да избира маж во оваа продавница, мора да ги почитува следните правила кој се јасно истакнати на влезот на продавницата за мажи:

  1.Оваа продавница за мажи, може да е посетите само еднаш во вашиот живот!

  2.Можете да изберете маж на 6 спратови!

  3.На било кој спрат можете да си одберете маж, или да продолжите да се качувате на следниот кат. Кога ќе се одлучите да се качите на следниот погорен кат, не можете да се вратите на претходниот, можете само да слезете најдолу и да излезите од зградата.

  • Така една наша госпоѓица од нашата напатена ни државичка, решила да ја посети оваа продавница за мажи и да си одбере маж по нејзин терк!!

  Тргнала да купува маж, оди на првиот кат каде на влезот стои натпис:„ Овие мажи кои се нудат овде имаат работа!! “. Жената продолжува на вториот спрат, но и таму на влезот на спратот стои натипс:„Овие мажи имаат работа и сакаат деца!!“. Радозналоста оди понатаму да види што има и што се нуди на третиот спрат,таму натпис на влезот:Овие мажи имаат работа, сакаат деца и убаво изгледаат!“. Сега веќе нашата дама воодушевена, но и понатаму не може да се воздржи од својата радозналост и оди на четврти спрат, каде повторно стои натпис:„Овие мажи имаат работа, сакаат многу деца, изгледаат преубаво и помагаат во работите во домот!“. Воодушевена од понудата на четвртиот спрат, но трча на петиот кат, каде на велзот стои натипс: „Овие мажи имаат одлична работа ,многу сакаат деца, изгледаат преубаво, помагаат во обврските во домот и многу многу се романтични!!“.

  Сега веќе нашата госпоѓа која тргнала да купува маж е во големо искушение, да остани и да ја разгледа понудата, но црвот работи и со трчање се упатува на шестиот кат!!! На шестиот кат стои следен натпис:

  -„ Вие сте посетител под реден број 10.777 013 . на овој кат нема мажи на понуда. Овој кат е наменет исклучиво само како доказ дека на вас никогаш и никој не може да ви удоволи. Ви благодариме што ја посетивте продавницата за мажи“!!!

  Во големиот Булевар наспроти продавницата за мажи, има и продавница за жени, каде своја партнерка можат да одберат исклучиво мажи.

  На првиот кат на оваа продавница стои натпис „Овде на понуда имаме сисати плавуши!“…….. До вториот кат до сега не се искачил ниту еден маж!!!!

  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img

  Десетгодишно девојче денеска е спасено од под урнатини, 39 часа откако силни земјотреси ја погодија јужна Турција

  Десетгодишно девојче денеска е спасено од под урнатини, 39 часа откако силни земјотреси ја погодија јужна Турција, јави агенцијата Анадолија. Девојчето од сириско потекло било спасено од...

  Бројот на загинатите расте, борбата по преживеани не запира

  Бројот на загинати во земјотресот во Турција и Сирија вчера надмина 6.200 луѓе и се очекува да продолжи да расте, додека пристигнуваат спасувачки тимови и меѓународна...

  Прашања и одговори за крипто-средствата

  Прашања и одговори за крипто-средствата Што се крипто-средства? Како изгледаат крипто-средствата? Кои се разликите меѓу крипто-средствата и суверените валути (пари)? Дали централните банки издаваат дигитални валути? Каква е улогата...

  Moda

  Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

  Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

  Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

  Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

  Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

  Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
  spot_img
  spot_img
  spot_img