23.9 C
Ohrid
Monday, May 23, 2022

Додик доби седми внук и пееше

НАЈЧИТАНО

Членот на Претседателството на Босна и Херцеговина и лидер на СНСД, Милорад Додик, објави дека го добил седмото внуче.

„Се роди мојата седма внука Настја. Нека ѝ донесе среќа светот по кој тргна, а таа веќе ни ги исполни животите со радост. Честитки за третото дете на снаата Ивана и синот Игор. Нека се живи и здрави“, напиша Додик.

Тој објави и снимки од прославата на која свиреше познат хармоникаш од Претседателството на БиХ, а Додик повторно пееше.

 

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО