9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022

Дечкото на Меган Фокс објави прва фотографија со мајка си

НАЈЧИТАНО

Момчето на актерката Меган Фокс (36), раперот Машин Ган Кели (32) ја објави првата фотографија со неговата мајка која го оставила кога имал девет години.

Машин со години практично не ја видел мајка си, која го оставила кога му била најпотребна, а се смириле минатата година.

Мајката и синот заедно позирале, раперот ги покажува средните прсти на двете раце, додека мајката покажува два прста, што значи мир.

 

„Ви ја претставувам мајка ми“, напишал Машин кратко на Инстаграм со првата фотографија со својата мајка.

Раперот зборуваше за отсуството на неговата мајка во детството во песната наречена „Burning Memories“.

– Мразев кога, додека бев дете, таа ќе дојдеше да ме посети на еден ден. Но, се сеќавам на неа уште од времето кога имав девет години и кога беше со татко ми. Беше многу чудно кога таа замина. Не беше како да се преселила во маалото, па да поминам неколку улици и да ја видам. Тоа беше „збогум“ на неколку години – раскажал во една прилика раперот.

– Кога подоцна доаѓапе да ме види, јас си помислував: „Која си ти, по ѓаволите?“. Во тоа време станував маж, повеќе не се сеќавав што се случувало кога сум бил дете. Требаше да биде тука цело време – рекол Машин тогаш.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО