15.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Деми Мур изгледа фантастично на 59 години во бикини

НАЈЧИТАНО

Деми Мур (59) на фотографиите за социјалните мрежи не изгледа исто како Деми Мур на папарацо фотографиите. Папараците се потрудиле да ја уловат актерката и да ги покажат нејзините „несовршености“. Меѓутоа, Деми Мур изгледа фантастично, особено ако се земат предвид нејзините години.

Хејтерите веднаш почнаа да коментираат дека има вишок кожа, целулит и некои чудни набори на стомакот и колковите.

 

Деми деновиве ужива на јахта во Грција каде секој момент го поминува опуштајќи се на сонце. Деми овој пат облекла розово бикини кое ја откри нејзината фантастична линија на прагот од шеесет.

Деми е некоја која со години важи за актерка која „не старее“, иако има шпекулации дека „стратешки“, „тук-таму“ прави некоја естетска корекција поради која нејзиното тело изгледа неверојатно младешко.

Актерката во неколку наврати изјави дека одвреме-навреме се откажува од јаглехидратите за да постигне витка линија.

 

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО