5.9 C
Ohrid
Thursday, February 2, 2023

Дали е ова мистериозната жена со која принцот Хари ја изгубил невиноста?

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Долгоочекуваната автобиографија на принцот Хари крена голема прашина на Островот. Исто така, пасусот во кој војводата од Сасекс ја опишува загубата на својата невиност.

Од насилниот однос на престолонаследникот Вилијам до атмосферата по смртта на принцезата Дијана. Принцот Хари не штеди никого во својата автобиографија.

Тој зборува и за своето прво сексуално искуство кое го доживеал на 17 години. Губењето на невиноста го опиша како понижувачко, а иако не го именуваше девојчето, откри дека зборот е за жена која е многу постара од него.

А која е мистериозната жена? Гласините што се шират низ Островот ја споменуваат Сузана Харви, поранешен модел и извршен директор на аеродромот Котсволд, која одби да ја коментира автобиографијата на принцот.

Сузана ХарвиПрофимедија
„Тој ме фати за половината и ме повлече кон себе“
Русокосата, која е шест години постара од Хари, веќе во 2002 година, во интервју за Дејли Мејл, се присети на еднократната средба со принцот и ја опиша како бурна. „Беше многу убаво, но кога се бакнувавме почнав да се грижам дека неговите телохранители ќе го бараат. Не сакав да го доведам во неволја“, изјави тогаш таа за Дејли Мејл, додавајќи: „Тој е диво дете и Вилијам беше немоќен да го спречи. Надвор ме третираше како да сум возрасен човек. Ме фати за половината и ме повлече кон себе“.

Се разбира, невозможно е да се каже дека автобиографијата е навистина за Сузана Харви. Хари во текот на годините беше поврзуван со голем број постари жени, вклучувајќи ја покојната ТВ водителка Керолин Флак, водителката Натали Пинкам, па дури и поранешната ѕвезда на Real Housewives, Кетрин Омани.

За Хари се вели дека ја изгубил невиноста на поле зад популарен паб, ако им се верува на британските медиуми, тоа е Rattlebone Inn.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Кина: Палењето на Куранот ја покажува лицемерието на некои западни политичари

Портпаролката на кинеското Министерство за надворешни работи Мао Нинг рече дека чинот на палење на светата книга Куран во Шведска и во други земји...

Десет намирници кои ќе го одржат вашето срце здраво

Ако сакате да се борите со срцеви заболувања, има многу намирници што можете да ги вклучите во вашата исхрана за да го направите тоа....

Го прашавме докторот: Како да го намалиме ризикот од мозочен удар

„Мозочниот удар се случува кога ќе се прекине снабдувањето со крв во мозокот, а мозочните клетки се влошуваат, односно умираат. Оштетувањето на мозочните клетки...
spot_img
spot_img
spot_img