Големи мешалки со бетон биле фатени на снимка пред вилата на Шакира која во моментов гради ѕид меѓу нејзината и куќата на мајката на нејзиниот поранешен партнер Пике

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Големи мешалки со бетон биле фатени на снимка пред вилата на пејачката Шакира која во моментов гради ѕид меѓу нејзината и куќата на мајката на нејзиниот поранешен партнер Пике. Тие и досега имале одвоени дворови со својата поранешна свекрва, пишува ДејлиМејл.

Шакира дури ја спомна мајката на Пике, Монсерат Бернабеу во својот нов хит. Таа пее како тој ја оставил со свекрвата која ѝ е прва сосетка.

Шакира и Пике се разделија во првата половина на минатата 2022 година, а таа го доби старателството наде синовите Милан и Саша.

Таа неодамна изјави дека го фатиле Пике во неверство бидејќи нашла празна тегла од нејзиниот џем со јагоди во домот, а знаела дека џемот го изел некој или некоја друга, бидејќи Пике не бил фан на ваквиот десерт.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Османи повикува да се вратиме на позитивниот дијалог

„Време е да ставиме црта на пинг-понг дискусијата со Бугарија“, одговори денеска Бујар Османи на новинарско прашање дали македонското МНР ќе испрати протестна нота...

Јован Тозиевски ,Градоначалник на Општина Ресен-Искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и...

Изразувам искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и се случи на нашата...

Северна Македонија испраќа итна помош во Турција по катастрофалниот земјотрес

Владата на Република Северна Македонија попладнево одржа вонредна седница, со цел обезбедување итна помош за Република Турција, по катастрофалниот земјотрес што ја погоди земјата...

Moda

Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
spot_img
spot_img
spot_img