Главната улога на Мередит Греј го напушта „Вовед во анатомија“: Објавен нов трејлер

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Серијата „Вовед во анатомија“ во нов трејлер откри повеќе детали за заминувањето на улогата на Мередит Греј, која 19 сезони ја толкува Елен Помпео.

Во финалето на сезоната 19, Мередит испрати е-пошта до Меморијалната болница Греј Слоун за да го објави нејзиното заминување. По сето она низ кое поминала во изминатите неколку години, вклучително и губењето на куќата во пожар, Др. Греј е подготвена да продолжи понатаму и да изгради нов живот за себе.

Секако, на фановите ќе им недостига, но Grey’s Anatomy веќе го надмина насловниот лик, а серијата има уште многу приказни за раскажување без Помпео. Дополнително, ова не е трајно збогување, бидејќи Помпео сепак ќе ги прави сите гласови за преостанатите епизоди од 19-та сезона.

Емотивната нова промоција се фокусира на последниот ден на Мередит во болницата Меморијал Греј Слоан, додека таа размислува за тоа како болницата и помогнала да најде љубов, семејство и на крајот себе.

Последната епизода во која Мередит беше наречена беше „Ќе го следам сонцето“.

Серијата се фокусира на нова група практиканти кои би можеле да станат редовни серии уште многу години. Заминувањето на Помпео од шоуто може да ги шокира фановите, особено затоа што има само двајца оригинални членови на актерската екипа на Grey’s Anatomy, Чандра Вилсон како Др. Миранда Бејли и Џејмс Пикенс Џуниор како Др. Ричард Вебер. И покрај тоа, не треба да помине долго пред ABC да објави како ќе се справуваат со серијата во блиска иднина, особено со толку многу возбудливи ликови неодамна претставени.

Втората половина од 19-та сезона на Grey’s Anatomy ќе биде премиерно прикажана на 23-ти февруари на ABC. Проверете го новиот промо и синопсис на епизодата за „Ќе го следам сонцето“ подолу.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Силен ветер во Кавадаречко

Силен ветер денеска го зафати Кавадаречко, кој откорна бандери и повеќе дрвја, информираа вечерва од кавадаречката локална самоуправа. „Брза беше интервенцијата на пожарникарите од Територијалната...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img