8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022

Гевгеличанец пронајден мртов

НАЈЧИТАНО

Во полициската станица Гевгелија вчера во 16.30 часот било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат В.Д.(60) од Гевгелија.
Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО