2.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Галерија:Jа покажаа својата нова жешка облека и ја хипнотизираа публиката со заводливи пози

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ја воодушевија публиката со своите жешки фотографии, уживајте во сцените!

Галерија

Девојките од галеријата на социјалните мрежи објавија фотографии на кои позираат во жешка долна облека, а нивните пози ја маѓепсаа публиката и им го разубавија денот на голем број гледачи.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

(ЕКСКЛУЗИВНО) Држи ли ЈО Охрид во Притвор невино лице за да се задоволи б’лгарската мегаломанија???

Христијан Пендик(ов), лице за еднократна употреба во б’лгарската мегаломанија, стана една од најозборуваните личности која служи за поткусурување на големобугарските аспирации кон Македонија. Но, што...

Покојниот крал на попот ќе го игра неговиот внук Џафар Џексон

Американскиот режисер Антоан Фуква го пронајде главниот актер за неговиот планиран филм за животот на поп ѕвездата Мајкл Џексон. Главната улога во филмот Мајкл...

Затворениците во САД ќе можат да си ја скратат казната со донирање органи

Затворениците во американската сојузна држава Масачусетс ќе можат да ги намалат затворските казни за најмалку два месеци доколку донираат коскена срж или органи. Доколку законот...
spot_img
spot_img
spot_img