13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро

НАЈЧИТАНО

Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро.

Екипи на ОВР Берово се на местото на несреќата, каде повеќе од еден час го пребаруваат теренот околу Беровско Езеро.

Телото на младото момче се уште се бара во водата, а се очекува во секој момент да пристигне и нуркачка екипа.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО