Викторија Бекам ѝ испрати порака на Никола Пелц

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Модната дизајнерка Викторија Бекам на Инстаграм сподели фотографија од себе и снаата Никола Пелц, која вчера наполни 28 години.

Викторија во објавата ѝ честиташе роденден на сопругата на својот најстар син Бруклин и напиша: „Ти посакувам прекрасен ден“, што ги збуни нивните многубројни обожаватели, бидејќи се шпекулираше дека Викторија и Никола се во лоши односи.

Гласините за кавгата помеѓу сверкрваата и снаата се разгореле во текот на празничната сезона кога Никола и Бруклин го поминаа Божиќ одвоени од Бекамови.

 

Исто така, минатата година странските медиуми пишуваа за тензиите меѓу дамите кои наводно настанале затоа што Никола е љубоморна на вниманието кое секогаш го добива Викторија, поради што ја исклучила од подготовките за свадбата која се одржа во април.

– Никола не сакаше нејзината идна свекрва да има никаква врска со планирањето на свадбата и не сакаше да ја вклучи во ништо. Комуникацијата беше минимална – рекол изворот.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img