26.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022

Вака се пречекува балкански зет

НАЈЧИТАНО

Сакаш да се жениш? Мислиш дека си доволно добар за ќерка ми? Мислиш дека си доволно зрел за да спиеш со сестра ми?

Дојди бе, земи ја!

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО