21.5 C
Ohrid
Saturday, August 20, 2022

Вака поранешната сопруга на Бен Афлек одговори на веридбата на Џенифер Лопез

НАЈЧИТАНО

Холивудскиот актер Бен Афлек неодамна побара рака од својата сакана Џенифер Лопез, а многумина секако ги интересираше како реагирала неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер.

Додека целиот свет се восхитува на вереничкиот прстен на пејачката и актерка Џенифер Лопез, кој деновиве и го стави на рака нејзиниот срцекршач Бен Афлек, многумина се прашуваат што мисли за сето тоа неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер.

Познато е дека Џенифер и Бен имале голем број брачни проблеми, а најмногу кавги биле поради алкохол и прескокнување преку оградата. Но, денес, кога се неколку години разделени, нивната врска е крајно коректна, а постојано ги делат трите деца кои им се родени во бракот, а изгледа дека заедничкото старателство одлично им оди.

Папараците често ги фаќаат заедно кога доаѓаат да го гледаат фудбалскиот натпревар на нивните деца или кога чекаат да ги завршат своите воннаставни активности.

Изгледа дека нивната врска по разводот е многу помирна и пред се здрава, па многумина се интересираа како ќе помине неговата поранешна сопруга.

Според порталот „Е!“, кој се повикува на неименуван извор, Бен наводно пред свршувачката зборувал за својата намера со поранешната сопруга, бидејќи не сакал да дознае за тоа од медиумите, главно поради нивните тројца деца, па претпочита да подготви се за одговорот што ќе следи во медиумите.

Споменатиот портал пренесува и дека на Џенифер не и пречи и дека убаво ја прифатила свршувачката.

Бен Афлек и неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер се венчаа во 2005 година, само една година откако Бен раскина со сегашната свршеница Џенифер Лопез, со која е свршен од 2002 година. Денес поранешната двојка има три деца заедно. и двајцата одлично се сложуваат, а нивната врска останува коректна во секое време.

Jennifer Lopez
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО