More

  Вака изгледаат домашните канцеларии на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  - Advertisement -

  Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон ретко ги покажуваат своите приватни простори, но пред извесно време можевме да ги видиме нивните домашни канцеларии.

  Кралската двојка Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се трудат да ја зачуваат максимално недопрена приватноста, бидејќи веќе цело време се во очите на јавноста, па сакаат да бидат подалеку од медиумските светла во слободното време.

  Но, во времето кога со светот владееше коронавирусот, кралската двојка работеше многу повеќе и од дома, од каде што контактираа со светот преку популарниот Зум и на тој начин одржуваа контакт со јавноста.

  Во тоа време, се разбира, како и остатокот од светот, тие поминуваа повеќе време дома, а работеа и во канцеларии, кои не ги користат толку често како во тоа време.

  Нормално, многумина беа љубопитни за тоа како изгледа нивната маса и што има на неа, а Кејт и Вилијам неодамна воодушевија многу кралски ентузијасти дозволувајќи им да ѕирнат во нивните луксузни домашни соби.

  Принцот Вилијам има особено прекрасна домашна канцеларија, а зад неговиот грб има прекрасен камин, кој многумина сигурно би сакале да го имаат во овие студени денови. Неговата маса е исто така нешто посебно, бидејќи изгледа исклучително старо и затоа е уште поинтересно.

  Кејт има и еднакво прекрасна канцеларија, на нејзиното биро има толку многу книги што Кејт особено ги сака, а нејзиното биро е исто така нешто посебно, бидејќи можете да видите дека доаѓа од друго време и секако има интересна историја зад себе.

  Кејт и Вилијам сигурно имаат прекрасни места дома за работа од кога се потребни работни обврски.

  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img

  Десетгодишно девојче денеска е спасено од под урнатини, 39 часа откако силни земјотреси ја погодија јужна Турција

  Десетгодишно девојче денеска е спасено од под урнатини, 39 часа откако силни земјотреси ја погодија јужна Турција, јави агенцијата Анадолија. Девојчето од сириско потекло било спасено од...

  Бројот на загинатите расте, борбата по преживеани не запира

  Бројот на загинати во земјотресот во Турција и Сирија вчера надмина 6.200 луѓе и се очекува да продолжи да расте, додека пристигнуваат спасувачки тимови и меѓународна...

  Прашања и одговори за крипто-средствата

  Прашања и одговори за крипто-средствата Што се крипто-средства? Како изгледаат крипто-средствата? Кои се разликите меѓу крипто-средствата и суверените валути (пари)? Дали централните банки издаваат дигитални валути? Каква е улогата...

  Moda

  Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

  Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

  Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

  Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

  Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

  Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
  spot_img
  spot_img
  spot_img