Бритни Спирс сподели со своите следбеници на Инстаграм дека го сменила името во Ривер Ред

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Пејачката Бритни Спирс сподели со своите следбеници на Инстаграм дека го сменила името во Ривер Ред.

Бритни (41) објави видео на кое изгледа неверојатно во минијатурен горен дел (топ) на кој пишува Кока-Кола и соодветно мини здолниште додека танцува на песните на Џастин Бибер.

Малку подоцна пејачката објави фотографија од планетата Марс, па напиша дека го сменила името.

„Низ тоа гледам сѐ… течно е и влажно… разигран е и има маса. Го сменив моето име во Ривер Ред! А сепак, огнот е таму каде што свети… да се загледам во него и да скокнам без никаков страв“, напиша таа во објавата.

Таа сега и на Инстаграм се вика Ривер Ред, а пребарувањето на Бритни Спирс покажува стар профил со новиот „прекар“.

Инаку, Бритни Спирс неодамна доживеала нервен слом во ресторан во Лос Анџелес. На социјалните мрежи брзо се прошириле фотографии од инцидентот.

Бритни доживеа вознемирувачка психичка епизода откако таа и нејзиниот 28-годишен сопруг Сем Ашгари пристигнаа на вечера со нивниот телохранител.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Јован Тозиевски ,Градоначалник на Општина Ресен-Искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и...

Изразувам искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и се случи на нашата...

Северна Македонија испраќа итна помош во Турција по катастрофалниот земјотрес

Владата на Република Северна Македонија попладнево одржа вонредна седница, со цел обезбедување итна помош за Република Турција, по катастрофалниот земјотрес што ја погоди земјата...

Во земјотресот беа оштетени и Цитаделата во Алепо и други знаменитости во Сирија

Тврдината во Алепо и неколку други археолошки локалитети во Сирија се оштетени од земјотресот што ја погоди Турција како и таа земја, а во...

Moda

Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
spot_img
spot_img
spot_img