5.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Бритни Спирс доживеа нервен слом среде ресторан

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Планетарната популарна пејачка Бритни Спирс очигледно го изгубила компасот, па со секоја нова изјава или јавен испад, луѓето се прашуваат што се случува со неа.

Пејачката Бритни Спирс наводно доживеала нервен слом во ресторан во Лос Анџелес во петокот вечерта, поради што дури и нејзиниот сопруг Сем Ашгари го напуштил ресторанот.
Спирс била „фатена“ во петокот во ресторан во Лос Анџелес, каде вечерала со нејзиниот сопруг Сем Ашгари. Ресторанот бил полн со посетители, кои веднаш ја препознале пејачката и почнале да ја снимаат. Штом Спирс забележала дека сите ја снимаат со своите телефони, таа добила слом.

Таа почналаа да вика и да зборува глупости, како што тврдат други гости во ресторанот, не на друг јазик, туку со непрепознатлив говор. Нејзиниот сопруг поради тоа се изнервирал и истрчал од ресторанот. Набргу потоа телохранителот на пејачката ја извадил Бритни од ресторанот и се вратил да ја плати сметката.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Газдата на Фејсбук е на 21 место со „само“ 55 милијарди долари

На најновата листа на милијардери на Блумберг објавена денеска прв е Французинот Бернар Арно, сопственик на бројни познати брендови, меѓу кои и „Луј Витон“,...

Грција ја потврди смртта на воениот пилот чиј авион се урнал во морето

Грција ја потврди смртта на триесет и едногодишниот пилот Ефстатиос Цитлакидис, чиј борбен авион Ф-4 Фантом во понеделникот се урна во Јонското Море. Телото на...

Во Холандија е потврдено кравјото лудило

Холандските власти потврдија дека кравата што умрела на фарма во таа земја имала таканаречена кравјо луда, ретка невродегенеративна болест кај говедата која може да...
spot_img
spot_img
spot_img