Бред Пит ја откри омилената интимна сцена

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Холивудскиот заводник Бред Пит има одглумено повеќе славни интимни сцени, а една од најзначајните е онаа со неговата сега поранешна сопруга Анџелина Џоли во хит акциониот филм „Господин и госпоѓа Смит“.

Меѓутоа, сцените од тој филм не спаѓаат во негови омилени.

Имено, Пит во интервјуто за списанието „W“ спомнал сцена во која практично немало секс, иако глуми од средината на осумдесетите, а познато е дека во текот на својата речиси четириесетгодишна кариера снимил доволно интересни сцени кои би можеле да се вклучат во потесниот избор. Да се ​​потсетиме на заведувањето на сега веќе поранешната сопруга на Анџелина Џоли во филмот „Господин и г-ѓа Смит“, кога и почнаа да се забавуваат.

Пит се појави на насловната страница на изданието за најдобри изведби на списанието „W“, каде што откри дека неговиот омилен момент на страст на екранот бил во сапунската опера „Далас“, во која се појави во четири епизоди помеѓу 1987 и 1988, а ја толкувал улогата на Ренди, момче на девојката која ја глумела Шалејн Мекол.

„Морав да се тркалам во сено во шталата. Мислам дека немав ниту една реченица според сценариот. Само се тркалав и се забавував“, рекол Пит.

Разочарувањето е дотолку поголемо бидејќи се верува дека Анџелина Џоли му забранила да снима секси сцени додека се заедно. Веројатно не сакала да ризикува да се повтори историјата: затоа нема многу романтични, а камоли секси сцени во филмовите како „Дванаесет години ропство“ или „Светска војна З“ снимени додека биле среќни.

Инаку, Меккол станала негова девојка и во реалниот живот, тогаш таа имала само 15 години, додека Пит имал 23. Биле во врска многу кратко, а во октомври 1989 година, на само 17 години, Меккол се омажила за музичарот Трент Ваљадарес од бендот „Клајд“.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Силен ветер во Кавадаречко

Силен ветер денеска го зафати Кавадаречко, кој откорна бандери и повеќе дрвја, информираа вечерва од кавадаречката локална самоуправа. „Брза беше интервенцијата на пожарникарите од Територијалната...

Пендаровски вели дека територијалните претензии станале секојдневие

Најостро го осудувам вандалскиот чин на каменување на македонски културен клуб „Никола Вапцаров“ во Благоевград во Бугарија, наведува претседателот Стево Пендародвски во реакција на...

Пронајдени се живи четворица исчезнати на Кожуф

„Пријавата на 112 во ЦУК за исчезнатите четири лица е примена денеска во 14:50 часот. Се јавил загрижениот татко на едно од изгубените, бидејќи...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img