24.9 C
Ohrid
Friday, August 19, 2022

Бред Пит не крие дека е горд на својата ќерка Шајло

НАЈЧИТАНО

Неодамна јавно ја пофали и не криеше дека е исклучително поврзан со неа. Тој ги воодушеви фановите со своите пофалби.

Холивудската ѕвезда Бред Пит ги воодушеви своите обожаватели кои по долго време јавно проговорија за неговата ќерка Шајло Џоли-Пит. На премиерата на филмот Bullet Train не можеше да го избегне ниту фоторепортерот кој го праша за неговите деца со поранешната сопруга Анџелина Џоли.

Еден од новинарите изјави дека Шајло е прекрасна девојка, а воедно и го пофали нејзиниот ентузијазам и страст за танцување. Нејзините движења се прекрасни, ме трогнува до солзи кога гледам како таа ужива во танцувањето, изјави актерот. 16-годишната Шајло веќе некое време танцува, а низ социјалните мрежи се проширија видеа од пробите на танцот на кои невестата ги покажува своите танцови движења.

Шајло е сопруга на биолошките деца на Бред и Анџелина. Последниве години многу медиуми и обрнуваа внимание поради нејзиниот стил на облекување, бидејќи долго време носеше момчешка облека и кратка коса. Потоа решила да се смени – ја пуштила косата да и порасне, широки спортски панталони и се сменила во поелегантна облека.

Анџелина Џоли го има старателството над Шајло и останатите робови. Мајка и ќерка често се појавуваат на јавни настани – неодамна заедно присуствуваа на концертот на Манескин, заедно беа и во Италија, каде Анџелина снима нов филм. И покрај тоа што актерската двојка раскинала пред часот, Бред е поврзан со децата и внимателно следи се што ќе започнат.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО