9.9 C
Ohrid
Thursday, December 8, 2022

Бред Пит ги воодушеви присутните на премиерата во зелено-сина комбинација

НАЈЧИТАНО

Холивудскиот актер Бред Пит неодамна присуствуваше на премиерата на својот нов филм и ги воодушеви сите со својот имиџ на црвениот тепих.

На неодамнешната калифорниска премиера на неговиот филм Bullet Train, американскиот актер Бред Пит не криеше дека е навистина одлично расположен, а неговата позитивна енергија како вирус се рашири наоколу…

Кога пристигна на премиерата, привлече големо внимание веќе со својот имиџ, бидејќи никој не можеше да ја пропушти неговата зелено-сина комбинација. Колку и да беа живи боите на неговиот моден избор, толку беше и атмосферата кога ги направи првите чекори на црвениот тепих.

Актерот таа вечер беше навистина добро расположен, што го покажа со тоа што помина добри 20 минути само давајќи автограми и правејќи селфи со обожавателите, кои беа навистина многубројни на премиерата.

Модните критичари забележаа дека тој внимаваше на речиси сè оваа вечер, колку што беше живописен неговиот лесен летен костум, толку живописни беа и патиките што ги носеше оваа вечер.

Сето тоа го надополни со еден пар тренди очила за сонце, кои ги носеше само кратко пред да ги напика во џебот, создавајќи уште поавтентична врска со обожавателите кои го чекаа на премиерата таа вечер.

Во секој случај, актерот по долго време изгледа е во одлично расположение, бидејќи е познато дека разводот и тешката битка за старателство над детето што ја води со бившата Анџелина Џоли го оставија прилично депресивен, но сега конечно успеа да ги остави сите грижи, да ужива во опуштена вечер и да се посвети на премиерата, која едвај ја очекуваше.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО