9.9 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022

Бред Пит во здолниште на премиерата на нов филм во Берлин

НАЈЧИТАНО

Бред Пит го прошета здолништето на црвениот тепих во Берлин, на проекцијата на неговиот нов филм „Bullet train“.

Како што пренесува Zaphedna.rs, тој носел здолниште до колена и јакна во иста боја, како и розова кошула. Необичниот аутфит го надополни со чизми и очила.

Здолништето на Пит откри и некои од неговите тетоважи на нозете – лице од носорог и човечки череп.

Актерот отсекогаш очекувал мажите да додадат здолништа во нивната гардероба. За ова зборуваше додека го промовираше својот филм „Троја“ во 2004 година.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО