9.9 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022

Брат Џули Робертс после години молчење само зборуваше за нивната врска

НАЈЧИТАНО

Ерик Робертс е исто така актер кој не постигна толку препознатливост и популарност како неговата сестра Џулија, но создаде убава кариера.

Американскиот актер Ерик Робертс дури после долго време се појави во јавноста. Не само што ве изненади со ова, туку приреди дополнително изненадување коментирајќи ја врската што ја има со неговата позната сестра Џулио Робертс. Во интервју за подкастот Behind the Velvet Rope со Дејвид Јонтеф, постариот брат на Џулија, 66, ги негираше гласините за спор со актерката. Долги години во јавноста се шпекулира дали имало раздор меѓу нив.

„Јулија и јас секогаш бевме совршено добри. Мислам дека бев на презентација на турнеја за некој филм пред неколку години. Не знам веќе за кој филм се работи. Тоа беше кога филмот Pretty Girl дојде во кината, и ми беа поставувани многу прашања за Јулија. Реков: Извинете. Можеме ли да зборуваме за мене? Мислев дека многу се забавувам, но потоа се појавија тврдења дека имаме проблеми. Оттогаш слушам за проблеми со сестра ми кои не постојат “, рече Ерик. Сепак, треба да се додаде дека братот и сестрата со децении не се појавуваат заедно во јавноста, а не може да се трага ни нивните заеднички фотографии, кои би биле направени неодамна.Актерот досега не зборуваше за нивната врска, но сега само си го отвори срцето: „Не се согласуваме за многу работи, но секогаш разговаравме и се забавувавме. Едноставно е така. Таа е многу кул девојка “, вели Ерик. Тој додаде дека нејзиниот живот не е баш лесен, бидејќи таа бара рамнотежа помеѓу воспитувањето на тројца тинејџери и улогата во новиот филм Gaslit. Според Ерик, нејзиниот живот не е една забава, бидејќи има три тинејџери и многу обврски на кои мора да се посвети.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО