14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022

Босанец си измислил ротирачка куќа

НАЈЧИТАНО

Овој навидум обичен Босанец е генијалец. Мислел, мислел, мислел и одеднаш смислил! Пронашол начин како да ја направи сопствената куќа ротирачка оти многу му досадувале комшиите.

Генијално!

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО